Tytuł: „Magia Procentów” – czyli o czym nie powie doradca finansowy
Prelegent: Remigiusz Stanisławek
Sesja Live Meeting odbyła się 16 marca 2011, czas trwania: 113 minut.
Opis sesji: „Magia Procentów” – czyli o czym nie powie doradca finansowy.
Nie dlatego, że nie chce. O tym nie uczy się na szkoleniach sprzedażowych…
Kredyt studencki? Oszczędzanie na emeryturę? Nic prostszego – wystarczy systematycznie oszczędzać w funduszach inwestycyjnych… W końcu Twoimi pieniędzmi zarządzają profesjonaliści. Niestety – powyższe zdanie jest wyjęte z kontekstu. I przez to wielu inwestorów często traci swoje pieniądze. Wystarczy potraktować fundusze jak inwestycję, aby zacząć doskonale zarabiać. Ale… do tego niezbędna jest wiedza o „Magii Procentów”.
Tego niestety nie uczą w szkołach. Ani na uczelniach. Także tych ekonomicznych.
O czym na warsztatach „Magia Procentów”?
– czym nie są fundusze inwestycyjne
– 7 największych mitów inwestowania
– dlaczego w finansach 1000 minus 250 nie równa się 750
– jak czytać reklamy produktów finansowych
– czy można inwestować nie będąc ekspertem
I najważniejsze dla studentów: czego absolutnie nie należy zrobić z pieniędzmi z kredytu studenckiego.

Trener inwestycyjny, pogromca mitów inwestowania, założyciel firmy Opiekun Inwestora. W latach 2009-2011przeprowadził ponad 110 całodniowych szkoleń z inwestowania.